Pikhovedet ømt

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: Pikhovedet ømt

Re: Pikhovedet ømt

af circum » 24. feb 2013 13:58

Gæst#1 skrev:Hej jeg en dreng på 16 år. Jeg har en flirt med en pige og ja vi lægger tit op til sex. F.eks. her forleden vi lå nøgne og ligeså snart jeg kysset hende og mit pikhoved ramte hendes hud trækker jeg mig sådan tilbage og "hiver" op i huden igen. Tænker bare lidt, det må da gøre vildt ondt at tage et kondom på? Ikke fordi jeg ikke kan rører mit pikhoved men hvis der bliver trykket bare lidt til er det vildt ubehageligt. Nogle der har prøvet noget ligende?
Det er helt normalt, at glans er meget følsom hos unge mænd. Det fortager sig med alderen efterhånden som glans bliver vænnet til berøring ved samleje og onani. Du kan prøve at sove med forhuden tilbage om natten. Det hærder din glans i løbet af kort tid. I begyndelsen er det nok lidt smertefuldt.

Svar: Pikhovedet ømt

af PER HOLM KNUDSEN » 15. feb 2013 11:43

Hej Gæst#1

Det kunne måske lyde som om, at du har en forhudsforsnævring. Prøv at læse i de andre indlæg her i dette forum.

:idea: Og her PSYKE & SEX om Forhudsforsnævring

Du skal være velkommen til at skrive igen.

Pikhovedet ømt

af Gæst#1 » 2. feb 2013 13:42

Hej jeg en dreng på 16 år. Jeg har en flirt med en pige og ja vi lægger tit op til sex. F.eks. her forleden vi lå nøgne og ligeså snart jeg kysset hende og mit pikhoved ramte hendes hud trækker jeg mig sådan tilbage og "hiver" op i huden igen. Tænker bare lidt, det må da gøre vildt ondt at tage et kondom på? Ikke fordi jeg ikke kan rører mit pikhoved men hvis der bliver trykket bare lidt til er det vildt ubehageligt. Nogle der har prøvet noget ligende?

Top