3. gang

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: 3. gang

Svar: 3. gang

af PER HOLM KNUDSEN » 28. maj 2013 11:35

Hej Sphinxen

Siden er skam stadig spillevende :1:.

Jeg synes, at du skal lade din læge se på, hvad sprængningen kan skyldes. Det kan jo være alt fra for stram penisstreng, for meget forhud til særlige måder at dyrke sex på. Så lad lige lægen kigge, så du undgår en 4. sprængning.

Du skal være velkommen til at skrive igen.

3. gang

af Sphinxen » 26. maj 2013 07:30

Ohøj.

Håber siden stadig er i brug.
Min streng er sprunget for 3. gang er der noget man kan gøre ved det. Syntes at det blødte mere denne gang, og det svier og gør stadig ondt, når jeg går og sådan strengen hænger bare løs. Det skete i nat. Det er sket over en år række, men er ved at være træt af det også alt det blod, så tænker lidt at det ender vel med ikke at kunne dyrke sex uden at tænke på om den springer 4. gang, for strengen bliver jo mindre. Håber virkelig der er andet at gøre end at lade den hele af sig selv.

Top