Omskæring

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: Omskæring

Svar: Omskæring

af PER HOLM KNUDSEN » 8. jun 2013 10:56

Hej Denanonyme

Omskæring har ingen betydning for størrelsen og tykkelsen af din pik. Det har alene med dine arvelige anlæg at gøre, det er med andre ord genetisk bestemt, og det må man(d) lære at få det bedst mulige ud af. :1:

Du skal være velkommen til at skrive igen.

Omskæring

af Denanonyme » 8. jun 2013 00:46

Hej Per er en dreng/mand på snart 19 år og føler ikke rigtig at min penis har vokset her de seneste år siden jeg blev omskåret kan det være omskæringen der skyld i det? Da jeg tænker at penis ikke har noget hud af strække af til at vokse?

Top