Pik

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: Pik

Svar 3: Pik

af PER HOLM KNUDSEN » 10. mar 2008 10:22

Hej

Brug varmt vand eller intimsæbe med neutral pH. Hvis tørheden i øvrigt ikke generer dig, er der ingen grund til at smøre hovedet, men hvis du smører det så find noget creme med så lidt tilsætningstoffer som muligt og uden parfume, du kan evt osse bruge (mandel)olie.

Du skal være velkommen til at skrive igen.

-

af - » 9. mar 2008 13:16

Tak
Så lige en sidste ting. Jeg synes mit pikhoved er rimeligt tørt. Er det bare sådan eller kan man smøre det med noget?
Og skal jeg vaske hovedet uden sæbe, eller med sådan noget baby sæbe uden parfume? (flydende)

Svar 2: Pik

af PER HOLM KNUDSEN » 7. mar 2008 19:44

Hej

Det skyldes enten, at du onanerer meget, eller, at du ikke er så gammel endnu :1:.

Du skal være velkommen til at skrive igen.

-

af - » 7. mar 2008 18:01

men hvorfor er det gennemsigtigt?

tak for de andre svar

Svar: Pik

af PER HOLM KNUDSEN » 3. mar 2008 18:31

Hej

Du kan for så vidt måle den præcist, hvor du har lyst til - og husk at alle praler med målene - lige som lystfiskere :2:.

:idea: PSYKE & SEX om Penismål - pikmål

Det er formentligt lidt nakkeost, der lugter. Husk at vaske dig hver dag med varmt vand og træk forhuden helt tilbage. Undgå almindelig sæbe. Og vaks dig når du har onaneret, gammel sæd kan hurtigt komme til at lugte.

:idea: PSYKE & SEX om Smegma

Din sæd er som den skal være.

Du skal være velkommen til at skrive igen.

Pik

af pik » 3. mar 2008 16:43

Hej jeg er lige blevet 14 år

Hvor skal man måle pikken fra?
Hvis jeg måler derfra hvor der kommer noget "andet" (ca bollerne) er den 10 cm slap og ca 13,5 - 14 i stiv
Hvis jeg måler helt inde er den ca 11cm og omkring 15 i stiv
den er 12 rundt om

Min pik den lugter tit synes jeg, og jeg har sådan en masse hvide knopper under forhuden. (Jeg ved godt det er talgkirtler og de skal være der, men kan man ikke gøre noget når der er rigtig meget?)

Min sæd er helt gennemsigtig. Jeg onanerer meget, men prøvede at holde en pause i ca en uge, men det var stadig det samme. Hvad kan jeg gøre?

Top