Udløsning!

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: Udløsning!

Svar 2: Udløsning!

af PER HOLM KNUDSEN » 13. jun 2008 21:04

Hej Dreng16

De fleste drenge/mænd kan ikke tisse med det samme efter, at de har fået udløsning, de skal lige vente til blæren lukker op igen, så hvis det er det, det handler om, er det helt naturligt. :1:

Du skal være velkommen til at skrive igen.

af Gæst » 12. jun 2008 18:39

Ja men det fordi jeg nogle gange føler, at sæden nærmest sidder og spærrer, at jeg virkelig skal presse efter for at pisse og nogle gange nødt til at sætte mig ned.

Svar: Udløsning!

af PER HOLM KNUDSEN » 12. jun 2008 15:36

Hej Dreng16

Når man(d) presser med bugmusklerne, så kan man(d) faktisk godt presse sæd ud, f.eks. når man skider. Så alt er normalt. :1:

Du skal være velkommen til at skrive igen.

Udløsning!

af Dreng16 » 11. jun 2008 14:43

Hey jeg er en dreng der bare vil spørge lidt generelt.

Efter jeg har haft udløsning kan jeg bruge meget tid på at presse alt sæden ud. Også når jeg pisser efter op til mere timer efter kommer der stadig noget sæd ud i starten. Er det normalt eller hvad ?

Top