Min mand kan ikke mærke mig, når vi dyrker sex

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: Min mand kan ikke mærke mig, når vi dyrker sex

Svar: Min mand kan ikke mærke mig, når vi dyrker sex

af PER HOLM KNUDSEN » 20. sep 2006 19:49

Hej Lili

Det er lidt vanskeligt at gøre noget ved din væde, men I kan gøre meget ved at anvende stillinger, hvor du strammer mere om ham. Det er desuden vigtigt, at du dagligt træner din bækkenbundsmuskulatur med knibeøvelser, så du bedre kan knibe om ham med musklerne i din skedeindgang. Endelig kan du jo stimulere ham med hånden og munden, så der skal lidt mindre til, når han trænger ind i dig.

Du skal være velkommen til at skrive igen.

Min mand kan ikke mærke mig, når vi dyrker sex

af Lili » 20. sep 2006 19:48

Jeg er 40 og lykkelig gift med min mand. Vi har kendt hinanden i over 15 år. Men jeg har et stort problem. Når vi dyrker sex, kan min mand ikke mærke min skede. Han siger at jeg er for våd. Så mister han lysten med det samme. Jeg bliver ked af det og ved ikke hvad jeg skal gøre.

Lili

Top