Problem omkring kønsbehåring

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: Problem omkring kønsbehåring

Svar: Problem omkring kønsbehåring

af PER HOLM KNUDSEN » 20. aug 2009 08:24

Hej Disturbed

Man kan sagtens gøre både det ene og andet med en pige/kvinde, der har kønsbehåringen i behold. De første mange, mange år, hvor jeg havde sex med kvinder, var der slet ikke nogen kvinder overhovedet, der kunne finde på at barbere deres kusse. Og jeg havde intet besvær med hverken at slikke dem eller at finde indgangen :1:.

Du kunne f.eks. bare sige hende, at du synes, at det er sexet med en barberet kusse - og så se hvad hun siger til det. Og så er det jo ellers op til hende, om hun vil barbere sin kusse.

Du skal være velkommen til at skrive igen.

Problem omkring kønsbehåring

af Disturbed » 19. aug 2009 17:13

Hej Permand,

Jeg har en 16 årig kæreste som er jomfru, og jeg har lidt et problem med hendes kønsbehåring fordi jeg har mindre lyst til ting med hende - og så er det også lidt sværere første gange at komme op i hende når der er behåring..

Har du nogen idé om hvordan man kan snakke med hende om det uden at støde hende?

x

Top