Spørgsmål vedr. krummerik

Skriv et svar

Smileys
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :flov: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-) :11: [:-))] :15: :16: :17: [fisk] [jomfru] [krebs] [loeve] [skorpion] [skytte] [stenbuk] [tvilling] [tyr] [vaedder] [vaegt] [vandmand] [muskvs] [muskvh] [noder] [musik] [headphone01]
Vis flere smileys

BBkode er slået TIL
[img] er slået TIL
[url] er slået TIL
Smileys er slået TIL

Gennemgang af emne
   

Udvidet visning Gennemgang af emne: Spørgsmål vedr. krummerik

Svar: Spørgsmål vedr. krummerik

af PER HOLM KNUDSEN » 17. jan 2011 07:10

Hej Niko91

Hvis du læser ordentligt efter på billedteksterne på http://www.psykeogsex.dk/krummerik01.htm , så vil du se, at der står: "Her er en lille samling normale penisser/pikke med forskellige vinkler og skævheder."

Hvis din skævhed ikke er større, så er der slet ingen grund til at få foretaget noget som helst. den er inden for de almindelige skævheder, som de fleste pikke har. Hvis du har eller haft Peyronie's sygdom, så ville du have haft smerter i din pik.

Du skal være velkommen til at skrive igen.

Spørgsmål vedr. krummerik

af Niko91 » 9. jan 2011 20:52

Jeg er en ung mand på 20 år, som har spørgsmål vedr. krummerik. Min penis krummer ret meget på midten og ligner noget fra denne artikel: http://www.psykeogsex.dk/krummerik01.htm . Der er tale om det nederste billede til højre i toppen af siden hvor der er en masse forskellige billeder, og så den tegning hvor man ser penis fra siden af. Jeg har haft sex uden problemer, men jeg tænker rigtig meget over det. Og jeg frygter jeg har Peyronie´s sygdom. Jeg overvejer kraftigt, at få foretaget en penisoperation, men jeg er lidt usikker på hvad jeg skal gøre, så derfor håber jeg at kunne få en afklaring på det herinde. Jeg ser frem til at få eventuelle råd og vejledning fra andre.

Mvh Niko.

Top