Har altid været vild med at kysse og sådan og altid fået at vide jeg var en god kysser, og pigerne har for det meste signaleret af de nok havde lyst til "mere", men jeg bliver altid usikker og nærmest nervøs når de begynder at tage på min pik og sådan.
Jeg tror lidt selv det fordi jeg ikke vil "skuffe" pigen, hvilket medfører at jeg så ikke "tør" give mig "fuldt ud" og så bare gå til den. Jeg har oplevet ikke at kunne få den erigeret, da jeg engang lå med en pige nøgen, hvilket jo har skuffet hende endnu mere at den slet ikke duede (skal siges jeg havde fået 2-4 øl), så alkoholen og nervøsiteten gjorde det faktisk umuligt. Efter det har jeg været endnu mere nervøs over at stå i en situation med en pige og så at min pik ikke vil rejse sig igen.

Det jeg dog tror går mig mest på er nok selve min penis, nemlig det at jeg er bange for at "vise" den. Og tror det skyldes jeg er bange for hun skal synes den er lille eller ikke tilfredstillende nok. Min penis var ca. 15-16-17cm (erigeret) sidst jeg målte, det er lidt forskelligt hvor erigeret den er da jeg ikke altid er "lige liderlig", den er ikke direkte tynd, men heller ikke meget tyk. Udover det er jeg omskåret. Ved ikke hvorfor jeg har den "frygt" og vil meget gerne bare kunne nyde fræk sex uden at bekymre mig for meget.
Håber at kunne få et/nogle gode råd.
Venlig hilsen
Den frustrerede